Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - robicek77

Stran: [1]
1
Smíchov, Košíře absolutní nula (podobně jako MUX4, tam jsou alespoň záchvěvy (nekoukatekné), jelikož částečně jde chytit Olšanská), ale to se dalo čekat. Bohužel Pařízkovy vysílače jsou tak špatně umístěné, že nepřekonají jakoukoliv terénní překážku. Proč to raději nedaly do regionálního muxu 4, který jede v Praze a v širokém okolí perfektně. Mux 7 bude pokrývat tak polovinu Prahy.

2
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 03. 10. 2012, 23:46:44 »
Smíchov také nula nula nic - ulice Grafická, mux 4 ani 42 a 64. Venkovní směrová anténa první patro natož pokojovka nejede.
Vypadá to že Praha 5 (tj celý levý břeh Vltavy) je stále úplně bez signálu. Jelikož enmůžu umístit speciální anténu pro mux4 na střechu činžáku tak se to asi nezlepší.
Jinak MUX1-MUX3 i MUX5 vše 100% signál i kvalita a to ikdyž zapojím jen pokojovku. Tady je něco zásadně technicky špatně, přece si nebudu pořizovat anténu velikosti paraboly pro naslouchání vesmíru.

3
1) Praha 5 - Smíchov, ul. Grafická 37, 2. patro
2) nejde vůbec, signál 0%, to nikdy za celou dobu existence muxu 4 nebylo, zkoušel jsem vnitřní i venkovní anténu vystrčenou z bytu směr vysílač Žižkov a vůbec nic. Evidentně moje oblast signálem není vůbec pokryta, což je defakto na blízké centrum města ostuda! Na společnou anténu nechytám nic (ale ani sem nechytal dříve).
3) šel, sice kvalita byla bídná (dost často se obraz rozpadal), ale síla signálu byla 60%
4) no jelikož nic nenaladím, tak absolutně nespokojen

Stran: [1]