Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Lukáš Polák

Stran: [1] 2 3 ... 180
1
Digitální rozhlas / Re:Stanice v DAB
« kdy: 14. 06. 2022, 13:54:52 »
Doporučuji sledovat vícero zdrojů. Jednalo se o chybu v tiskové zprávě, kterou otiskla prakticky všechna média.

https://digital.rozhlas.cz/signal-radio-chce-v-dab-oslovit-predevsim-ridice-do-multiplexu-ceskych-8758930

3
Dva roky starý report ze Šumavy, když ještě nevysílaly nové kóty RTI a situace byla trochu jiná:

https://digital.rozhlas.cz/prijem-dab-radia-u-bavorskych-hranic-za-inverze-aneb-kdyz-se-vlny-ve-iii-pasmu-7669557

4
Dříve jsem měl ORS blog ve čtečte feedly, kterou používám, abych pokryl pokud možno dění na broadcastingové scéně co nejlépe. ORS ale bohužel zrušila svůj RSS kanál a žádný komunikační prostředek na sociálních sítích nemá. Občas napíše něco technický ředitel Norbert Grill na Twitteru, ale není toho moc.

5
Díky za zajímavou a pro Moravu i důležitou zprávu.
Je smutné, že ji musel přinést účastník fóra. Co ten týden dělali všichni ti Rožánkové, Poláci, Potůčkové a další mediální redaktoři.
Hned jsem zkontroloval K21 a K23 a na Javorině žádné zhoršení chybovosti nevidím.   
Von to má Polák ve čtečce, ale ještě se k tomu nedostal. Těch zpráv z oboru broadcastingu je zkrátka hodně a já to navíc ještě musím prokládat DAB+.  ;)

6
Digitální rozhlas / Nová diskusní skupina věnovaná DAB+
« kdy: 16. 01. 2020, 14:54:08 »
Kdo má zájem diskutovat o digitálním rádiu na Facebooku, prostor má tady:

https://www.facebook.com/groups/788024638274146/

7
Dobrý den, pánové,

protože web Digitální rádio nemá diskusní fórum, ale pouze diskusní box, využívám jako někdejší dlouholetý redaktor DigiZone právě tuto cestu. Chtěl bych se vás zeptat, zdali nepozorujete v souvislosti s multiplexem 24 technické problémy, které nastaly okamžitě po jeho spuštění. Některé programy běží zcela korektně, například Nova, u jiných se seká obraz a nejde zvuk (JOJ Family), jiné nejdou vůbec (Relax, Rebel). Obrátil jsem se na provozovatele multiplexu. Digital Broadcasting tvrdí, že z jejich strany je vysíláno vše korektně a v souladu s normami. Rád bych se proto zeptal, jak to vypadá u vás. Expert, se kterým jsem problém diskutoval, mi sdělil, že chyba bude na straně operátora, konkrétně špatné konfiguraci head-endu.

Popište, jaké máte problémy s touto sítí vy a hlavně, na jakém přijímači tento multiplex sledujete. Díky!

8
Děvín už dlouho na webu nebyl, takže jsem ho zkrátka dal. Mohl být samozřejmě Žižkov, Buková hora, Ještěd, Praděd... A máte tam konečně i něco z Moravy. Tohle by nikoho vůbec nemělo vzrušovat, proboha. :)

9
Je to ilustrační foto. Není z toho třeba střílet. ;)

10
Protože neexistuje oficiální diskusní platforma O2 TV, kde by mohli zákazníci navzájem řešit problémy a informovat se o novinkách, pouze profil této služby na Facebooku, rozhodl jsem se ji založit sám. Jste vítáni.

Určeno tedy zejména klientům dané služby.

https://www.facebook.com/groups/375466453066200/

11
Digitální rozhlas / Re:Rakusko/T-DAB
« kdy: 12. 03. 2019, 14:22:01 »
Já bych označení konkurence vůbec nepoužíval. Stejně se napříč weby prakticky všichni známe, akorát hrajeme na jednom hřišti. ;)

13
...Například toto téma má 17 000 shlédnutí,to se Ti zdá málo...
Pánové, že má nějaké téma xy zhlédnutí, případně je na fóru xy uživatelů, vůbec nic neznamená. Dobře si pamatuji, když jsme tento web táhli s Honzou Potůčkem, tak nám tehdejší technický ředitel Internet Infa říkal, že fórum je většinou obýváno boty, reálných uživatelů je tam minimum. Však si dobře vzpomeňte na dobu, kdy jsme s nimi na fóru válčili, protože se dokázali prokousat přes registraci a spamovali tu jako šílení. K aktuálnímu složení redakce a kvalitě webu se vyjadřovat nebudu, to mě určitě nepřísluší.

14
Příliš se neorientujete, stačilo si přečíst odkazující text a dát si dohromady jedna a jedna. Slovak Telekom má stejného vlastníka jako T-Mobile. Už máte jasněji?

https://digital.rozhlas.cz/deutsche-telekom-pusti-po-slovensku-kanaly-digi-sport-i-do-nabidky-t-mobile-v-7585235

Stran: [1] 2 3 ... 180