Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Dominik Strnad

Stran: [1] 2
1
Televizní stanice a jejich program / Re:Politika na Déčku
« kdy: 12. 01. 2016, 22:36:57 »
Déčko si pro děti připravilo další výchovné ponaučení,  tentokrát posloužila pohádka Sněhurka (snad se bratři Grimmové neotáčí v hrobě)

https://www.youtube.com/watch?v=z8lVw4i6iIs

2
Na Bojíte se tmy si pamatuji :-) Kde jsou ty dětské časy, když jsem to sledoval na Supermaxu (mimochodem věčná škoda tohoto kanálu)

3
Televizní stanice a jejich program / Politika na Déčku
« kdy: 09. 09. 2015, 12:11:25 »
Ukázka z vysílání Déčka, tentokrát aktuální téma "Přijímat či nepřijímat uprchlíky". Co myslíte, má politika místo ve vysílání pro děti? Mělo by Déčko takto přímočaře určovat, jak mají děti myslet? Kde vlastně tvůrci programu berou patent na to, co je pro děti správné a co nikoli?

https://www.youtube.com/watch?v=7TeitNEQM6Y&feature=youtu.be

4
http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/04/29/portugal-parteien-einigen-sich-auf-offizielle-einfuehrung-der-zensur/
Kdo nebude držet během voleb pusu v Salazarově a Barosově bolševickém Porugalsku tak dostane straf....cenzura v EU- jsem zvědav kdy tohle zavede nynější bolševicko stbácká  koalice u nás....na ukrajině už je to zavedeno ,ministerstvo propagandy ,cenzura internetu,rozhánění lidí kteří oslavují 1 máj a následně 8 a 9 květen...ussreichprotektor bohmen und mahren rozhoduje kam kdo má jet..kam to bude pokračovat..včera jsem se dozvěděl na čt,že prahu ,brno atd.osvobodila ukrajinská armáda a ,že podle chování dle jedné paní to byla nejhorší zvěř...co potkala..a ruští vojáci těch bylo hrozně málo se chovali úplně jinak,že se sní dělili o poslední věci...
V roce 1969 se vyprávěl v Praze ftip jak to ,že v roce 1968 k nám nepříšla ruská vojska ,ale jen ukrajinci .Důvodem je,že rusácí tehdy bojovali na čínských hranicích na ussuri,aby číňane neskončíli v Moskvě..Všechno se teď svádí na Putina a naopak my a historici zjišťujeme,že za vším jsou ukrajinci....takže nakonec berlín dobyli vojáci z běloruska a kyjev čeští vojáci generála Svobody ...

Jinými slovy se nám snažíte říct, že Rusové jsou bratři a za nic nemůžou, jelikož hlavní zlo v tehdejším SSSR měli na svědomí Ukrajinci ... :D

5
Česká televize je v prekérní situaci. Zpravodajství nemůže být ani čistě americké, ani čistě ruské. V televizi se nelže. Pouze se zdůrazňují informace v žádaném směru, ty v nežádaném  - se uvádějí jednou větou a nenápadně. Jsme členy NATO a veřejnoprávní televize nemůže dělat opozici propagandě NATO i kdyby chtěla, jako že nechce. Za daných podmínek si vedla docela zodpovědně. Kdo si chtěl názor udělat z odvysílaného, mohl. Výsledný dojem diváka je stejně dán součtem jeho předpojatosti, světonázoru a teprve pak částečně ovlivněním shlédnutou informací.
Jsou vždy dvě základní věci: Událost a její hodnocení. S událostí se moc dělat nedá. S hodnocením se dají dělat divy, ČT to také umí...

Přesně tak, těžko se ČT zavděčí všem divákům, když je země tradičně rozdělena na dva nesmiřitelné tábory. Ostatně podobná situace byla i v poválečných letech, kdy jedni nekriticky obdivovali stalinský Sovětský svaz a další chtěli jít cestou Západu.

6
Odkladiště / Re:To koukáte bolševici, kdo tu jede po ulici!
« kdy: 30. 03. 2015, 11:07:21 »
Je neuvěřitelné, že o americkém konvoji se vášnivě diskutuje i na Digizone. :D My Češi skutečně umíme udělat z komára velblouda. A všímají si toho i v zahraničí, polský list Gazeta Wyborcza včera zveřejnil článek, ve kterém se autor podivuje, proč u nás ohledně konvoje vládne taková hysterie.  http://wyborcza.pl/1,75477,17676767,Umiarkowana_amerykanska_inwazja_w_ramach_prawa.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza

7
Televizní stanice a jejich program / Re:Práva na wimbledon.
« kdy: 08. 07. 2014, 19:13:06 »
Musím pochválit marketingovou zdatnost redakce, titulek "Už je jasné, kdo u nás bude v příštím roce vysílat Wimbledon" čtenáře přímo vybízí  "Kup si mě!!!"  :D

8
Nadpis článku pouze konstatuje fakt, že Nova se z našich TV zachovala jako největší sup...

9
Televizní stanice a jejich program / Re:TV NOVA - překvapení
« kdy: 05. 03. 2014, 12:18:03 »
Pan Čermák se ve svém článku dotýká titulků, které mohou konkurovat bulvárnímu tisku... A zde s ním bohužel musím souhlasit, konkrétně titulek   "Víme, jaké velké překvapení připravuje na konec února televize Nova"   je skutečně jako vystřižený z bulvárního plátku, je tu zjevný útok na zvědavost čtenáře a jeho velká očekávání v nějaké "bombastické" překvapení. To vše kvůli 50 korunám. Digizone má stále pověst seriózního webu a neměl by si to kazit sestupem na úroveň bulváru a pokleslé komerce.

10
Televizní stanice a jejich program / Re:TV NOVA - překvapení
« kdy: 01. 03. 2014, 11:52:13 »
Za neověřenou informaci se nemůže požadovat poplatek.Kdybych si článek zaplatil tak bych požadoval peníze zpět.Psal jsem že by se mělo pečlivě zvažovat co se zpoplatní a netrvalo to dlouho a už je problém na světě.

Počkejme si na vyjádření redakce, třeba se ta (ne)novinka vysvětlí ;-)

11
Redaktoři vlastně připravují prémiový obsah s vědomím, že si ho přečtou cca 3 – 4 čtenáři. To není zrovna motivující :D

12
Televizní stanice a jejich program / Re:TV NOVA - překvapení
« kdy: 21. 02. 2014, 19:01:55 »
provokace to není, myslel sem normální neplacenou část fora, kdy by se o tom diskutovalo a ostatní by si to mohli přečíst a nemuseli by platit zbytečné peníze, protože článek za 50 kč je fakt drahý

Jenomže Digizone by přicházel o penízky, uvažujte trochu! :D Pamatujte - o peníze jde až v první řadě. Nicméně budoucnost placeného obsahu závisí pouze na čtenářích. Dokud bude třeba jen jediný čtenář ochoten platit, tak tady placený obsah zůstane.

13
Televizní stanice a jejich program / Re:TV NOVA - překvapení
« kdy: 12. 02. 2014, 16:03:26 »
No tolik peněz se mi za to platit opravdu neche  :'( , ale když už je někdo kro to má třebe předplacený nebo tak ... tak přece není problem to sem napsat a podělit se o to s ostatníma, kteří nemají tu možnost si to přečíst.

Nabídnu Vám dvě možné odpovědi:
1) Každý čtenář hraje jen sám za sebe a řídí se logikou "Já si to zaplatil, tak ať si to zaplatí i ostatní"
2) Nákupem placeného obsahu zřejmě vzniká nějaký slib mlčenlivosti a s tím spojená hrozba sankce v případě prozrazení

14
Ordinace není ani telenovela, ani soap opera, je to prostě rodinný seriál

Označení "rodinný seriál" je pro OvRZ až přehnaně lichotivé. Když se řekne rodinný seriál, tak si vybavím třeba Báječná léta, Moje rodina, Simpsonovi anebo z české tvorby Ranč u Zelené sedmy... Zatímco téma Ordinace by se dalo definovat jako zvrácený mix ženských drbů, trapnosti, demence a dalších nechutných přísad. Nicméně tvůrci nějakým způsobem dokázali, že OVRZ působí na diváky jako dávka drogy, kterou si musí šlehnout každý vysílací den. U ženských divaček by se tato závislost dala ještě pochopit, u chlapa už je to na pováženou. Ale jak správně řekl Spock - lidstvo jedná nelogicky. A u televizní sledovanosti to platí dvojnásobně.

15
V mafiánském kapitalismu se přece daří nejlépe zlodějům,podvodníkům a lumpům všeho druhu.Nikdo před nimi nechrání děti,lidi staré,nemocné nebo prostě hloupé.Co jsme chtěli,to máme.Etika je neznámý pojem.

Chránit někoho před vlastní blbostí? To bohužel nesvede žádný zákon. Jedno přísloví říká, že na lidské hlouposti se dá vždycky nejvíce vydělat.

Stran: [1] 2