Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - MarioF87

Stran: [1] 2 3 4
1
Neprovozuje Óčko náhodou Pařízek? Protože jemu by tohleto odpovídalo  :(

2
Je to asi měsíc, co zmizely tyhle hrůzy z Óčka. Už se toho chytil Pařízek a zasekal tím Rebel.

Čeho se chytí Pařízek, to zkazí (chtěl jsem napsat jiné slovo, ale to by neprošlo). Nejvíc mu ale nemám za zlé vědmy na Rebelu, ale Retro. To, co z této stanice udělal, mu nezapomenu.

3
Ale já se chtěl primárně bavit o Slovak sportu obecně, ten tenis jsem zmiňoval hlavně proto, že to bylo víceméně to jediné, co jsem tam i předtím sledoval, a že už ani ten nemají.
btw ten supertennis mít budu, ale asi až v létě, budeme dělat novou střechu, tak to stejně půjde všechno dolů a pak si to nechám nainstalovat komplet, do té doby to holt musím vydržet.

4
Jak se tak koukám na program obou stanic Slovak sportu v posledních týdnech, připadá mi, že skladba programu je víc než tragická. Platí vůbec dnes ještě někdo za SS 1? Já teda ne. Klidně bych si i zaplatil, ale to by tam muselo něco být. Už ani ten ženský tenis tam není, ten už asi definitivně přebralo Digi. A protože mám Skylink, jsem ... holt někde. SICE nedávno vysílali aspoň závěr nějakého menšího turnaje, ale ty prestižní už nemají. Na dvojku dávají už úplný odvar.


Co myslíte, jak dlouho to bude ještě Greguš táhnout, než to celé vzdá? Já se neodvažuju tipovat. Ambice měl velké, doteď vydržel a docela dlouho táhl i trojku, než si připustil, že by ho to mohlo položit  ;D

5
Já viděl jen dnes závěr Federera a závěrečný ceremoniál, co jsem si pustil z nějakého streamu.

6
Teda tolik rozruchu kolem mne, diskuze se rozběhla úplně jiným směrem  :D

Ale opravdu nejsem v dané hypotetické situaci. Měl jsem satelit ještě s bráchou, sice jednu parabolu, ale každý samostatný příjem, brácha odmítl Skylinku uhradit SP, tak má po satelitu a vůbec mu to nevadí, vrátil se k dvb-t. Takže satelit je napojený jen u mne, využívám ho jen já, k žádným hádkám ohledně sledování programu docházet nebude. At je Skylink jaký je, já ho rušit nemíním, vždycky bylo mým snem pustit televizi a mít tam Eurosport, Nova sport, NGC... K tomu lze mít FTA příjem i z více družic, můžu procvičovat angličtinu...

Jen s tím neustálým komentováním tenisu mi to dost vadí , pokud to je tak, jak píšete. Styl a podoba komentování na ČT nebo i české redakce Eurosportu je střízlivý, ale stačí už třeba přepnout Eurosport na angličtinu a taky do toho dost kecají, navíc jsou ve studiu hned dva, v české redakci jen jeden. A pokud do toho kecají i Italové, tak nevím, co je suprového na supertennisu hd, aby do toho furt kecali a stejně informační hodnota je nulová. V případě francouzského komentování se navíc připojuje moje averze vůči francouzštině (pro mne nejhnusnější řeč na světě), kterou vůbec poslouchat nemíním.

7
ano mám, chtěl jsem přijímat i z 19,2E, jednak kvůli některým nekódovaným programům z ciziny, ale i skylink tam některé programy má - hlavně ty hudební vh1. Z toho důvodu se ani příští rok nebudu chtít zbavit 19,2E, takže to budu muset vyřešit nějakým "triple" zařízením. To jsem zvědavý, jak to udělat, ale to přenechám odborníkům. Hlavně že to všechno jsou družice nasměrované jedním směrem.

8
TAk příští rok si tu družici nechám naštelovat, ale teď už ne. Finále DC už bych stejně nestih, v zimě mi tam nikdo nepoleze a na jaře se bude dělat nová střecha, tak to nechám na potom. Ale díky za info, o supertennis hd jsem věděl, ale furt jsem se k tomu neměl, příští rok už váhat nebudu.

9
No jo, a když nic z toho nemám? Mám teda satelit, aspoň Astru 19,2E, ale ani tam to nikde v přístupných programech nevidím. Ani ORF, která vysílala ATP Finals, ani ARD, ZDF, STV, ČT, nic. TY zmiňované programy bohužel nemám nebo jsou zakódované.

10
Ach jo, konečně dal SS celý turnaj vč. finále na "jednotku", a zážitek z toho bude hrozný. Asi věděli, proč to nedávají na prémiový kanál...

11
Chci se zeptat. Tento týden vysílá SS I zas nějaký tenis, z Uzbekistánu. Obraz je při tom nějaký zdeformovaný a dost rozostřený. Nesprávný formát je asi způsoben formátem vysílání uzbecké tv, ale je otázkou, jestli je to to samé u té kvality obrazu. Postavy v tv mají jakoby takový obrys kolem svého těla, i ten míček vypadá jako nakreslený.

Podotýkám, že se dívám skrz DVB-T, nebudu platit Skylinku, když mám kombi přístroj. Dělá to jen v DVB-T nebo i na satelitu? Jinými slovy: je to opravdu problém kvality přenosu z Uzbekistánu nebo mají problém v SS? Protože další pořad, sportovní magazín, se mi zdál být na poměry SS "normální".

12
Televizní stanice a jejich program / Re:Práva na wimbledon.
« kdy: 08. 07. 2014, 22:39:51 »
No, nad jednou věcí je třeba se zamyslet. Když ostatní grandslamy vysílá Eurosport, je to vlastně evropský kanál, takže práva nakupuje asi pro celou Evropu, nebo aspoň pro ty oblasti, kde vysílá. Jenže Wimbledon byl doteď specifikum. U nás to vysílala Nova, která je k zachycení v ČR a SR. A v tom zbytku Evropy? Měl či má snad každý stát nějaký svůj sportovní kanál, který by se o to staral? Nebo Wimbledon kromě Novy nikdo nekupoval?

Pokud to od příštího roku převezme Eurosport, tak to bude zase platit pro celou Evropu. Otázka je, jak to bude, pokud je to nějaká jiná společnost.

13
Skylink / Re:Spuštěn EDGE SPORT HD!
« kdy: 24. 06. 2014, 08:09:57 »
Ano, už jsem to zjistil, děkuji. Mám taky Arivu. Sice chvilku trvalo, než to naběhlo, ale podstatné je, že to taky funguje. Díky.

14
Skylink / Re:Spuštěn EDGE SPORT HD!
« kdy: 22. 06. 2014, 21:34:27 »
Může mi někdo prozradit, kde najdu program pro tuto stanici?! Uvažuju, že bych si ji zvolil v rámci Flexi 7, no pokud bude kódovaná, tak tam program nezjistím, a nikde na netu není, ani jsem nenašel nějaké stránky toho kanálu! Jsem z toho na nervy! A dokonce není uveden ani v magazínu Skylink tv!

EDIT
TAk jsem nějakou stránku našel, http://edgesport.com/ ale ani tady není aspoň programové schéma ani nic podobného.

15
Skylink / Re:Spuštěn EDGE SPORT HD!
« kdy: 19. 05. 2014, 21:01:40 »
To zkušební vysílání Edge HD je už kódované? Protože mně to pořád hází černou obrazovku a hlásí Zakódováno  :(

Stran: [1] 2 3 4