Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Tomáš Flaška

Stran: [1]
1
No já tazatele asi zklamu. Ten problém jsem měl taky, byť u jiného zařízení. Z HTPC jsem optikou posílal zvuk do domácího kina Samsung a HDMI obraz přímo do televize. Při přehrávání filmů z HTPC se to postupně rozcházelo, zvuk se zpožďoval a asi za 45 minut filmu to udělalo 1 sekundu. Při akčních scénách již nekoukatelné. Stačilo pozastavit film a zase spustit a zase to jelo synchronně. Přitom při stejném propojení ze satelitního tuneru (obraz HDMI do televize, zvuk optikou na stejný vstup do domácího kina) problém nebyl. Strávil jsem týdny s tím počítačem a hledáním softwarové chyby. Pak jsem z důvodu výhodné koupě vyměnil domácí kino Samsung za LG a okamžitě bylo po problému. Takže se obávám, že to tazatel nevyřeší, že jsou prostě druhy přístrojů které si spolu nerozumí. Tím nechci hanit Samsung

2
Ne, to jsem nepozoroval. Kdysi se mi to stávalo ze satelitu, ale pak jsem přišel na to, že to byl problém při přenosu zvuku mezi satelitním přijímačem a domácím kinem. Takže jestli ten zvuk přehráváš něčím jiným, hledal bych chybu tady. Taky mi to tenkrát zlobilo jen u ČT.

3
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T v Polsku.
« kdy: 01. 08. 2012, 21:02:32 »
Odpovím si sám. Pohnul jsem anténou a hle, kanál 48 jede! To mi fakt nenapadlo, že na nějakých 9 km přímé viditelnosti to nechytne na cokoliv. V každém případě za ten typ s anténou díky!

4
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T v Polsku.
« kdy: 01. 08. 2012, 20:38:15 »
No anténa je nic moc. Yagi, 9 prvků, směrovaná na Černou horu, tedy asi 30° stranou od směru na Sněžné jámy. Fakt je, že by to mohlo přesně padat na ten boční lalog, tedy mezi ně. Jinak analog vezme všechny 3 polské programy, ale v příšerné kvalitě se sněžením. Tak to fakt možná v té anténě bude. Ale já myslel, že když na to bez překážky přímo koukám, pár kilometrů, že by měl stačit i "kus drátu".

5
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T v Polsku.
« kdy: 01. 08. 2012, 18:07:08 »
No já nemám ani verzi 1.20. Ale televize je OK? Ta by to měla umět?

6
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T v Polsku.
« kdy: 01. 08. 2012, 17:35:41 »
Já už fakt nevím. Mám Sony KDL-40BX420. Podporuje H264 i MPG4. Chytám pozemní Nova HD, CT HD i CT4 HD. Na Sněžné jámy koukám z okna, vzduchem tak 9 km. Lokalita Polubný v Jizerských horách. Ale na kanále 37 ani 48 není ani ťuk. Tuší někdo kde je problém?

7
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T v Polsku.
« kdy: 24. 05. 2012, 07:15:23 »
Chytáte někdo na nějakém kanále DVB-T Sněžné jámy? Já na ně koukám z okna (Horní Polubný v Jizerských horách), vzdušná vzdálenost asi 12 km a projel jsem celé spektrum a nic. Přijímač Topfield 4100PVRt. Přeci nemohou být naším směrem až tak odstíněny.

Stran: [1]