Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Milan Ličman

Stran: [1]
1
V režimu IPTV, tj klasická O2TV přes pevnou linku je zpoždění oproti DVB-T cca 2 - 3s, při přímém porovnání se Skylinkem je zpoždění Skylinku ještě o další cca 1s větší. Toto si chtěl slyšet? :-)

Konecne hmatatelna odpoved :) Jeste by me zajimal O2 stb na vlastnim netu vs napr. Skylink. Uvazuju o porizeni, internet mam 60Mbps, coz je dostatecny, ale pokud ma byt obraz zpozden o vic nez 10vterin, tak do toho nejdu.

2
Jj, je to spoždené a komu to vadí?

No třeba když přes zeď slyším souseda řvát „góóóól“ a já ještě neviděl ani zárodek akce ;-)

To už ale bylo i při souběhu pozemního digitálního a analogového vysílání. Při hokejovém šampionátu několik let nazpět měl dokonce ČTÚ obdržet několik stížností, že tohle někomu zkazilo nějaké klíčové utkání (už přesně nevím, o které šlo).

Přesně z tohohle důvodu. Několik sekund ok, ale pokud by to mělo být například půl minuty a více, tak už je to špatný. Nicméně zajímalo mě konkrétní číslo settobox O2 vs. např. Digi, Skylink..

3
Jakou máte zkušenost se zpožděním na settopboxu dodávaném od O2? Když si pustím GO na telefonu nebo tabletu, je sportovní přenos opožděn klidně i o 2 minuty.

Stran: [1]