Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Kule

Stran: [1]
1
Děkuji za reakce... Prostuduji si vše a snad se mi to povede. Každá rada dobrá...;)

2
Nejde to. Druhou kartu od Skylinku si koupí jenom jednu, takže má vyřešené dvě televize. A on jich potřebuje šest. Řešení je, ale jak psal kolega, je to protizákonné. Musíte hledat.

Přesně tak, potřebuji víc TV, ta karta nic neřeší... Já myslel, že protizákonné to je když to budu nabízet sousedovi. Mě jde o rodinný dům, jednu rodinu. Ale chápu to co jste mysleli, proto jsem uvedl i soukromý mail a možnost zpráv.

A asi reciever mi neporadíte? Co? Přes ten bych si to snad už dohledal pořádně přes googla. Nebo jak se tomu odborně říká.

Jinak moc děkuji


3
Dobrý den,

rád by jsem se dozvěděl nějaké základní informace a jestli je to vůbec možné realizovat.

Doma máme satelit(Astru 3 a 1) rozvedenou do 6 pokojů. U každého musí být reciever a dekodovací karta, aby mohl člověk přijímat televize.

1) Jde mi o to jestli není nějaká možnost mít nějaký modul připojený na multipřepinač, a rovnou tam dekodovat programy, aby člověk nemusel mít kartu v dalším recieveru. Jde mi hlavně pak o placené kanály, to je investice větší a v rodinném domě zbytečná. Hlavně jestli to nějak jde řešit. Příklad, Z LNB jde 12 kabelů(6 pro Astra 3 a 6 pro Astra 1) jde to do multipřepínače a následně do každé místnosti. Takže místo, nebo k multipřepínači nějak dekodovat Tv kanály a následně je posílat do rozvodů. Je to vůbec možné?

2) Ještě jsem někde narazil na možnost mít reciever s LAN a mít každý napojený na domácí síť a v jednom tu dekodovací kartu. Takže by jeden reciever byl hlavní a ostatní by si z něj tahali to rozkodování. Ale nenašel jsem nějaké bližší informace, hlavně aby to byl i reciever s DVB-S2... Jaký použít reciever a jak to technicky řešit... a hlavně to může člověk řešit postupně, si myslím, že nemusím hned nakoupit 5 recieverů...

3) Dále jsem přemýšlel o stremování kanálů, slováky a HBO HD, HBO 2 a HBO Comedy, čechy pomocí DVB-T(to už mi jede), aby jsem se mohl dívat na PC, telefonu a i tabletu. Bohužel je problém že každá TV je na jiném transpondéru a to by chtělo aspon 2 satelitní karty s HD... Ale opět nastává situace že by se nějak muselo řešit to dekodování a pak příjem u TV buď přes PC, nebo nějakou (Androidí) krabičku. Ale někde jsem viděl možnost z recieveru streamovat kanál do sítě, kdyby se to spojilo s variantou 2) tak by to bylo perfektní.

Budu rád za každou indicii a pomoc s daným tématem. Hlavně co je nejlevnější... Chtěl by jsem to mít v 5 místnostech s HD kanály...

Pokud by to někdo nechtěl zde téma řešit a chtěl by mi poradit, může použít soukromou zprávu, nebo mail kolik.kulda@gmail.com

Moc děkuji za informace

Stran: [1]