Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Fretky

Stran: [1] 2 3
1
Teda Borci - jako musím říct Díky. Takovou popularitu si snad ani nezasloužím :-)

Díky Pánové :-)

2
  i podnikatelům bych zrušil paušály.

...co si si dal včera, že z tebe lozí takové jitrničky?

3
ČT nabízí za naše peníze spoustu nadstandardních služeb, např. titulky pro neslyšící, zvukový popis pro nevidomé, HbbTV pro pokročilé... Jenže co když nejsem ani hluchý, ani slepý, ba ani nevlastním televizi s HbbTV? I pro nás, zdravé a technicky mírně zaostalé, má ČT dvě nadstandardní služby: cenzuru a manipulaci. Testování proběhlo v uplynulém roce úspěšně, zásah do prezidentova projevu byl kvalitní a neměl žádné vedlejší následky. Tyto služby, použité kdovíproč naposledy před více než 25 lety, mají za cíl zjednodušit divákovi pohled na svět. Divák přišed ze šichty přeci nepotřebuje přemýšlet o určité události; tento ony služby, jež ho přímo navedou na jediné "správné myšlení", určitě beze zbytku využije. Tímto děkuji České televizi, že i pro mě přichystala nějakou tu službičku nad rámec svých produktů.

Buď piješ málo nebo moc...nemůžu se rozhodnout.

4
Dane - neumíš číst co jsem napsal, že?

Reaguji na ty z místních, kteří se berou moooc vážně, toto není jasné??????

5
vy všichni, kteří vyžadujete od jiných "zadarmo" , taky chodíte do práce či rozdáváte zadarmo ? pokud ano, z čeho pak jste živi ?
Ano - zadarmo mělo být vše, až bychom jednou žili v komunismu, první etapa byl reálný socialismus... 8) pro ty kteří této naději stále věří - už to tady bylo a skončilo to tím, že dodnes soudruzi závidíte životní úroveň těm, kdo celý život dřeli na kapitál a vše si mezi sebou platili.  :-*

...pozor, neřekl jsem, že když bych musel mít anténu a pod, že si to udělám sám. To si nerozumíme. Zaplatil bych si toho, kdo mi signál rozchodí na jedničku.

Jen jsem se ohradil, proti některým místním anténám, které se tu umí vytočit 300 z místa po nic :-)

6
Borci, jak vám někdo sáhne na anténku, tak jste úplně rozkokošení :-)

7
Nekličkuju, jen říkám co si myslím o zdejších odbornících. Obv. je to tak, že pokud už jsem zavítá franta uživatel, tak je nad svou otázkou ukamenovaný.

Párkrát jsem se zde zeptal na něco, co jsem předpokládal, že dostanu odpověd ANO / NE nebo varianta A či B a místo toho se strhla debata, proč se na to či ono tady na "vysoce odborném webu" vůbec dovoluji zeptat.

Ono se stačí podívat na to, co mají někteří v podpisech...

8
Teda pánové, vidím, že tady stačí jen brnknout někomu na strunku a už jedete.....

Nenavážím se nikomu do řemesla, jen jsem si dovolil říct, že jsou zde "machři", kteří si myslí, že jsou minimálně raketový vědci... Trvám na tom, že nejste!

O původním tématu placených článků DZ si myslím svoje. To bych si raděj předplatil porno nebo reflex.

9
Když už se tady nadhodilo téma o odbornících, tak je možná dobré si uvědomit, že skutečný odborník nebude svoje vědomosti (které obvykle nabývá léty praxe) jen tak papouškovat všem a zadarmo. Navíc to vesměs laikové ani nechápou. A také mít nervy na to, jak v diskuzích neustále někdo brečí co mu nehraje, přičemž do opravy chce dát nejlépe nula peněz a všechno splichtit sám, to také spoustu odborníků odradí. Ostatně totéž co zde, je třeba také na digitalnitelevize.cz, kde už "radí" akorát jistý hudebník a jinak to nestojí za nic.

... tak je možná dobré si uvědomit, že skutečný odborník nebude svoje vědomosti (které obvykle nabývá léty praxe) jen tak papouškovat všem a zadarmo...

To si myslel jako vážně? Nezlobte se místní chytré hlavy, ale nějak nechápu, co je dneska složitého v digi tv. Když člověk ví, co chce chytat použiju google, koupím si co potřebuju a je to. Někteří místní si myslí že jsou chirurgové nebo štěpí atom...

10
Nevím nedávno jsem byl něco řešit na celkem prestižní ZŠ a pánové a dámy....opravdu si myslíte, že dnešní TV stanice mohou slovník naší mládeže ještě zkazit??? FAKT?????????

11
Upozorňuji Vás, že v článku Thomson THS813: malý satelitní přijímač s integrovanou čtečkou Irdeto
zde: http://www.digizone.cz/clanky/thomson-ths813-maly-satelitni-prijimac-s-integrovanou-cteckou-irdeto/
uvádíte ve třetím odstavci dole tuto zavádějící informaci: Kartu vkládáme čipem dopředu a dolů.

Karta podmíněného přístupu se vkládá čipem DOZADU a dolů!

Neudržel jsem se a trochu se na tebe na google a v jiných zdrojích podíval a udělal malou google bombu ty jeden Lvano6
Tak snad se pobavíš :-)

12
Kabelové digitální vysílání (DVB-C) / Re:www.horizon.tv
« kdy: 03. 11. 2014, 18:33:30 »
Tak co na to říkají odborníci www.horizon.tv ?

Kvalita obrazu spíše mizerná,ale jako bonus k službám mi to příjde dobré. Mohl tam být alespoň 24 hodinový posun zpět, ale mám to k balíčku zdarma, tak nebudu remcat, jen ten obraz.

Ale jak říkám, jako doplněk nebo aby člověk nemusel hádat s rodinou, když se náhodou chce někdo koukat na něco jiného a ostatní telky doma jsou obsazené je to myslím v pohodě .-)
http://www.imgup.cz/image/lrD
Ten obraz na snímku je docela slušná mazanice. :)


Jak jsem psal za 0 jako bonus ke službám je to OK, ale jako platit za to ....kvalita je místy dost mizerná

13
Kabelové digitální vysílání (DVB-C) / Re:www.horizon.tv
« kdy: 03. 11. 2014, 18:32:15 »
To, co teď nabízí Horizon GO, je jen zlomek toho, co bude umět Horizon. Jen si ještě musíte počkat. Máme za sebou rozhovor s generálním ředitelem UPC, panem de Kloetem, v němž mj. prozradil, kdy by chtěli tuto platformu v České republice spustit. Čekáme na autorizaci a věříme, že vám interview budeme moci v dohledné době zprostředkovat. Ideálně příští týden, v úterý 11. listopadu.

Jako uživatel bych asi rád jen lepší obraz možnost shlédnout program 24 / 48 hod dozadu nebo si možná něco nahrát do klientského účtu. Nic víc nic mín

14
Kabelové digitální vysílání (DVB-C) / www.horizon.tv
« kdy: 03. 11. 2014, 17:57:36 »
Tak co na to říkají odborníci www.horizon.tv ?

Kvalita obrazu spíše mizerná,ale jako bonus k službám mi to příjde dobré. Mohl tam být alespoň 24 hodinový posun zpět, ale mám to k balíčku zdarma, tak nebudu remcat, jen ten obraz.

Ale jak říkám, jako doplněk nebo aby člověk nemusel hádat s rodinou, když se náhodou chce někdo koukat na něco jiného a ostatní telky doma jsou obsazené je to myslím v pohodě .-)
http://www.imgup.cz/image/lrD

15
Odkladiště / Re:Co bude dnes v televizi?
« kdy: 30. 07. 2014, 17:23:35 »
...a právě proto pravidelně v létě využívám rychlý UPC net pro torrent - máme asi 160? (nevím přesně) kanálů, ale stejně tam dávají viz obrázek...

Stran: [1] 2 3