Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Alter

Stran: [1]
1
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Šlágr 2
« kdy: 09. 01. 2014, 22:14:09 »
Budiž... Nemám nic proti tomu aby měli i senioři "svou TV" - a klidně i dvě, tři a kdo ví kolik. Pokud jsou ochotní za vesměs samohrajkáře (kterým primárně nejde o hudbu, ale pouze o snadné prachy vydělané na důchodcích, kteří už postrádají vkus a stačí jim, že to má cca rytmus jako to co poslouchali kdysi na zábavách) platit přemrštěné sumy tak ať. Já coby člověk který za chvíli vstoupí do čtvrté dekády svého života tyhle "šlágry" nechápu a mám na tuhle TV svůj názor, ale konec konců mě na to nikdo koukat nenutí. Ale co se mi zrovna nepozdává v souvislosti s touto TV je třeba tohle...

http://www.stream.cz/hudebni-masakry/10001137-marcel-zmozek

Záměrné uvádění diváků v omyl, kterému p. Peterka zdatně sekunduje...

2
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Program ProDVB
« kdy: 13. 07. 2013, 23:57:41 »
Tak jistě patří mezi ty lepší. Ale vůbec nejlepší je asi DVBViewer.
Velice zajímavý je freewarový projekt SmartDVB, který nabízí i přes hrubý design velice dobrou funkčnost a spoustu možností pro optimální konfiguraci.

SmartDVB je můj oblíbenec. Jedu na něm asi něco přes rok. Navíc nedávno vyšla verze 0.3.0 která je na tom po designové stránce zase o něco lépe.3
Tak dle mého okometru byl rozdíl mezi ČT4 HD a Das Erste HD vcelku lehce rozpoznatelný takže mě ani nenapadlo uvažovat nad tím že by to snad mohl být na ČT4 HD nativ. Navíc když už předtím bylo psané že se koupily práva jen v SD.

4
Necelé 14 dní staré vyjádření p. Glisníka na konkurenčním webu tvrdí zase pravý opak.

5
Tak Hanušovice můžu potvrdit jelikož bydlím od převaděče necelý kilometr. Analogová ČT1 zde skutečně pořád vysílá. Nutno také podotknout, že příjem Multiplexu 1 (jakožto i 2 a 3) je tady skutečně špatný. Byl o tomto článek v místních regionálních novinách je to cca měsíc možná o něco více... Bylo tam uvedeno že starostka města psala do ČT aby provedli nápravu přijmu Multiplexu 1, ale že se nikdo neozval. Netuším však v jakém stadiu jednání je to teď jestli už se kolem toho začalo něco dít nebo stále ne.

Stran: [1]