Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - David Tomek

Stran: [1] 2 3 ... 6
1
Televizní stanice a jejich program / Re:Cstv
« kdy: 09. 12. 2014, 21:29:53 »
Zřejmě Vás doktor Emmett Brown poslal do špatného roku. :) Nestalo se mu to poprvé, takže v poho. Jestli Vás při příští cestě časem pošle do roku 1990, tak dejte pozor na přímý kontakt s Vladimírem Mečiarem.

2
Podle toho, co říkal, tak se chystal do Ameriky. Podrobnosti nezmínil.

3
Honza Novák: Já jsem se vždycky pobavil, jak v Železného Volejte řediteli např. citoval dotaz: Nebudete dávat nějáký film s "dotyčným" a následná odpověď: Ano, dnes večer se můžete podívat .... Říkal jsem si, pokud by ten dotyčný tazatel opravdu směřoval Železnému takovýto dotaz, tak by to muselo být myšleno jedině jako vtip. :D

4
Jsem Martine stejného názoru. Byl bych nerad, aby si to někdo, kdo není jazykově vybaven nebo kdo vysloveně dabingu dává přednost z důvodu, že filmové plátno bere vyloženě jako relax, vzal nadnešeně. Chtěl bych se jen podělit, že jsem mnohokrát viděl film v původním znění, který mě okamžitě "dostal" a když jsem ho např. po určité době viděl s dabingem, či snad někomu doporučil, tak následně zůstaneš s otevřenou hubou a říkáš si (u drama nebo u thrilleru) : To je snad parodie, ne? Abych to tedy shrnul: Neodmítám filmy s dabingem, ale je pravda, že jsem se mnohokrát přesvědčil, že si z origoše vezmu mnohem větší zážitek. Jsou tedy i vyjímky (většinou ve starých případech): Pulp Fiction - tam je dabing naprosto parádní.

5
Televizní stanice a jejich program / Re:novinky na tv barrandov
« kdy: 27. 01. 2014, 09:09:51 »
Teď už mi skutečně připadá lepší IronMan než IzerMan. Přehrál jsem si kus posledního levelu jeho show a když vysvětloval paní, že neměl oblek s motýlkem, ale smokink, tak jsem uchcával smíchy. Mimochodem přátelé, nevíte kde zakoupit červené víno značky: Volejte Železnému, že bych s tím doma splachoval hajzl.

6
Televizní stanice a jejich program / Re:Nová televize
« kdy: 26. 01. 2014, 20:03:47 »
Byla by docela legrace, kdyby se tu Lukáš přihlásil jako Aleš Miklík a vyzradil tajné informace z placených spisů. Jo a samozřejmě grátis. Hlavně nenápadně, chlapci.

7
Třeba jsem naivní, ale tak nějak doufám, že si třeba nyní pan Potůček a Aust uvědomí, jaké-že jsou jejich nesmyslné války přes nějáký web, naprosto zbytečnou píčovinou.

8
Michale, i když jsem tě vůbec neznal, tak vím, že si měl rád pejsky a dobře si tím pádem věděl, jací jsou mezi lidmi svině. Pro to především, ale i za to, jak si odolával právě takovým zlomyslným hajzlům v diskuzích, ti posílám upřímný pozdrav tam do nebíčka.

9
Ale umíš zase slušně odpovědět, což si cením.  :)

10
Stasi-DDR: A jak si prosím pěkně přišel na to, že tu ty lidi fňukaj? Máš stejnou potřebu tu zde zviditelnit svou osobu, jako někoho, kdo je tím pádem víc, než ostatní? A použiješ k tomu (stejně jako Pepa Novák) úplně mimověcné argumenty. Asi jsem slepý, ale dle tebe je "pouhý" názor někoho, kdo se vyjádří například k neúměrné ceně za článek či obsahu placené zprávy, jako fňukání? Ty mě s Novákem totiž připomínáš přesně ty politiky, kteří ti do hlavy nabulíkují, že když si automaticky zaplatíš vše, o co tě kdo požádá, budeš u toho držet ještě hubu (radši nemít tedy žádný názor), tak se tím pádem budeš automaticky cítit jako úspěšný. Ano, já osobně jsem si například ze zde placených článků dělal legraci, ale nemám důvod jakkoliv zesměšňovat někoho, kdo tu vyjádří ke konkrétním věcem svou námitku. Připomínáš mi lidi, mezi které jsem kdysi (dnes říkám bohužel) chodil - Samá hypotéka, dvě auta na leasing a také pro ně nebyl problém za cokoliv vyhazovat prachy, bohužel (pro ně) vše na půjčky, ale drželo je nad vodou (to co jim tvrdí i některé politické strany), že jsou tak úspěšní a sebevědomí, že na to maj. Dnes jich jsou dvě třetiny v hajzlu. Já osobně si na vše s chutí vydělám, nejdříve je pro mě prioritní, aby byl spokojen zákazník a o nějákých silných kecech o úspěchu někde na veřejnosti (či na fórech) si myslím své. Měl by si se s Novákem nad sebou zamyslet a hrát si trochu méně na machra. Pamatuj si, ten kdo machr ve skutečnosti je (ať vlastním úspěchem či poctivě nabytým majetkem), to nedává všude najevo. Z vlastní zkušenosti vím, že pokud peníze dokážeš vydělat opravdu poctivě, tak si jich následně o to více vážíš a vím, že rozhazovat za každou píčovinu, jen pro to, abys tím někomu dokazoval, že máš, dělají často jen ti, co si svůj "úspěch" jen malují.   

11
O serveru DigiZone.cz / Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« kdy: 16. 10. 2013, 20:24:40 »
Spyko: Doslovně si vystihl můj názor. Super komentář.

12
Já ti dám soudruha, ty...

Trošku slušnosti by neškodilo, byť chápu, že je to žhavé téma.

13
Pepa Novák: Co si tady dovoluješ, někeho označovat soudruhem, ty arogantní machře. Alespoň jde vidět, že lidi narozdíl od tebe přemešlej a nezazářej štěstím u každého, kde chce po nich prachy. Ses opět předvedl.

14
Dobrý den. Lokalita: Lbc - Horní Hanychov (pod lanovkou) anténa se zesilovačem (na půdě) směrem na Ještěd a naprosto v pohodě. Zkoušel jsem RS7 z Černé studnice i na tv, kterou máme v kuchyni pouze na prut schovaný za lavicí, i tam běží RS7 se signálem 72 %.

15
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:TV Rebel
« kdy: 09. 09. 2013, 17:04:57 »
Já pánové také potvrzuji rozsynchronizovaný zvuk a obraz u stanice Rebel, jak přes satelit, tak v DVB-T.  :(

Stran: [1] 2 3 ... 6