Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - pasaman

Stran: [1]
1
Radu o použití školní gumy na kartu bych rychle smazal. Posílal jsem několik vadných karet (E6-5 chyba karty) karet na reklamaci do Skylinku a všechny nebyly uznány kvůli mechanickému poškození karty. Karty nebyly nijak poškozeny, pouze přegumovány školní gumou dočista dočista. Tuhle radu rychle zapomenout a pokud karta píše, že je vadná tak tomu věřit a odeslat na reklamaci.
To už se může za chvíli radit aby se karta 7 minut zapékala v troubě na 200°C. 

2
Já bych to tipoval na problém firmware v televizi. NejTV používá QAM 256 např. samsung tv bez upgrade fw kostkoval víc než fungoval. Technik od samsungu tady najezdil po zákaznících 1 000 000 km bez nehody. Tak se nediv až ti technik od NejTV řekne, aby jsi si sehnal servis na TV.

3
Set-top-boxy / Re:Bensat 120 nebo 130 ?
« kdy: 20. 01. 2013, 19:49:24 »
Já už to tu dnes psal 130tku mám a Nova HD mi funguje bez problémů.

4
Set-top-boxy / Re:Jaký HD set top box.
« kdy: 20. 01. 2013, 10:30:56 »
BEN130 jsem zkoušel na MUX4 k44 Olomouc a všechny kanály, včetně Nova HD,  fungovaly bez problémů. Navíc má tento přijímač nejlepší podporu kodeků pro přehrávání filmů "z internetu", přehraje snad vše kromě zvuku DTS. Srovnával jsem s BEN120, ten šel taky v pohodě, ale ne všechny stažené filmy přehrál. Citlivost tunerů obou přijímačů porovnat nemůžu, signál tu mám kvalitní a oba ukazovaly plný signál.

5
Bensat 120 HD - přijímač úplně v pohodě a mám zkušenost, že tuner má citlivější, než všechny evolve. Tam kde mi ostatní, s kterými jsem zkoušel příjem, selhaly tak tento nenápadnej přijímač funguje v pohodě. Neseká se, rychle reaguje, obraz přes hdmi pěknej. Navíc má i multimediální centrum co mi přehraje snad vše co jsem mu podstrčil(včetně 1080p mkv s AC3). Jedině DTS mu nechutná, ale to máločemu. Podobné (bez displeje a bez české lokalizace) se prodávají v polsku jako Manta a prý tam jdou na dračku. Namontoval jsem jich během posledních měsíců pár desítek a vrátily se snad dva, nebo tři kousky. Jednoznačně můžu doporučit  :)

Stran: [1]