Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - muf muf

Stran: [1] 2 3
1
Komunikační technologie / Re:Instagram
« kdy: 12. 11. 2017, 15:35:40 »
na Istagramu můžete zvolit "soukromý" účet. V takovém případě Vás mohou sledovat jen Vámi zvoleni uživatelé.

2
Super práce. Fakt se mi líbí co děláte. Ty přehledy jsou opravdu vždy zajímavé. Tuto stanici mám přes O2TV.

3
O serveru DigiZone.cz / Aktuálnost DigiZone.cz
« kdy: 22. 08. 2016, 12:12:58 »
Poslední měsíce mně příjde tento web "zpomalený". Dříve se každkou chvíli objevila nějaká zajímavá aktualita. Myslím zajímavá, např. to že nějaký TV kanál vysílal několik hodin bez loga nepovažuji za důležitou aktualitu. Ale to že Prima sama potvrdila svůj zájem vstoupit se svým kanálem na Slovensko už 19.8. a do této chvíle zde ani zmínka.
Jako placený web by měl být napřed oproti konkurenci nebo alespoň souběžně s nimi, ale ne pozadu....

4
Digitální televize přes IP protokol (IPTV) / O2 TV fotbal
« kdy: 04. 08. 2016, 10:23:50 »
Na pozici 56 už běží O2 TV fotbal promo smyčka. Ale zatím to vypadá jenom na SD

5
Ono už to běží několik měsíců.... záleží v jaké lokalitě se nacházíte. Nevýhodu to má pokud jste dál od ústředny tak vám sice zrychlí net, ale je to na úkor kvality O2TV - nepravidelně vám občas bude kostičkovat.

6
Ahoj nešlo už to minulý rok v HD? Nejsem si jistý, ale myslím, že už jsem to v nativu někdy viděl.

7
Televizní stanice a jejich program / Ordinace v nativu??
« kdy: 10. 06. 2015, 10:10:04 »
Včera večer při přepínání během reklamy jsem narazil na Ordinaci. Možná je to pouze můj osobní názor, ale přišlo mi to jako nativní HD. Že by Nova tu svojí "nádheru" začala natáčet na pořádné kamery??

8
Na Zoom HD koukám přes O2TV. Jo v logu mají HD. Je pravda, že upoutávky mají v SD i  většinu pořadů. Ale i upscaling se lépe sleduje na velké TV než SD mazanice.

9
Já koukám na Óčko Expres přes O2 a taky ten zvuk je katastrofální. Ptal jsem se na to a prý takový zvuk mají už od Óčka.

10
Dokoukal jsem Dívku na koštěti a konečně je v 16:9 :-)

11
vyjde to na BD , treba počkat  ;) http://www.filmarena.cz/blu-ray-dedictvi-aneb-kurvahosigutntag-dedictvi-aneb-kurva-se-nerika
Dva filmy na jednom Blu-Ray disku? To asi nebude nějaká extra kvalita  :-\ Ale možná je to jen chyba popisu a nakonec to budou dva disky.
Jooo konečně Bohůša si musím koupit  :) druhý díl jsem v kině neviděl - obávám se že to bude jako všechna pokračování po x letech blbost, ale za 450 mít BD prvního dílu ujde....

12
Jooooo tak na "topení" se těším!!! A Prázdniny pro psa mám taky rád - když jsem byl malej byl to můj oblíbený film  ;D  Jsem zvědavej na HD :)
Koupil jsem si orig. BD Hoří, má panenko! a super obraz :)
ČT patří velké díky, že se snaží o kvalitnější přepisy starých filmů. Samozřejmě není to na  úrovní BD viz. Hoří,... , ale je to pořád lepší než nic.

13
To jsem bohužel neviděl od koho to byl přenosák. Jenom jsem viděl "HD", procházel jsem v rychlosti a ten přenosák byl navíc kolem dokola docela zastavěný jinými auty.

14
Takavý velký rozklad obrazu u O2 nepozoruji. Ale například záběr vody nebo hustého sněžení není zcela korektní ani v HD kanálech od O2. Když porovnám starou a novou verzi O2TV tak nová verze mi osobně přijde kvalitou HD kanálů horší. Bylo to vidět hned první den po migraci mojí linky. Přitom jsem měl výstup nastaven na 1080p, ale stejně třeba při sledování např. Novy HD když běžely Televizní noviny tak jsem začal vidět "mírné" kostičkování což při staré verzi O2TV opravdu nebylo. (POZOR NETVRDÍM ŽE TEL.NOVINY JSOU NEJKVALITNĚJŠÍ POŘAD CO DO OBSAHU A KVALITY HD - jenom to slouží k porovnání)
Ale pořád pro některé zákazníky včetně mě je O2TV slušná služba s poměrem kvalita:cena. Internet přes Wifi v mém místě bydliště s takovou rychlostí nikdo nenabízí ani žádná kabelovka, a za 151,- mám slušné TV kanály včetně timeshiftu atd.

15
V sobotu večer jsem šel po Václaváku a byl tam HD přenosák.

Stran: [1] 2 3