Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Hans_88

Stran: [1]
1
Kabelové digitální vysílání (DVB-C) / Re:Ca modul
« kdy: 29. 02. 2012, 09:26:11 »
Jak píše Honza Novák, zkuste resetovat TV do továrního nastavení a poté jako zemi nastavit Švédsko a jazyk češtinu. Pokud s tím SATem nebude problém (což nevím, SAT tuner v TV nemám) mělo by EPG chodit hezky česky a u teletextu se holt na každém kanálu musí nastavit jiná znaková sada (z halvy teď nevím).
Jinak s tím Švédskem je to poměrně starý trik jak na TV Panasonic (alespoň těch starších) vůbec rozchodit týdenní EPG.

2
Obávám se, že pan Štěpánek má pravdu. U většiny současných filmů jsou zadní kanály využívány jen tak do počtu. Hraje tam hudba, ozývá se případný déšť, semtam nějaký efekt, aby se neřeklo. Čest světlým výjimkám jako je například relativně nový film Hugo, nebo cca 2 roky staré sci-fi Pandorum. Tam má divák pocit, že na té lodi je. Bohužel tenhle zážitek rozhodně není u většiny filmů pravidlem.

3
Set-top-boxy / Re:Nahrávání pomocí STB na video
« kdy: 08. 01. 2012, 10:44:05 »
Bude to přesně, jak uvedl Jan Novák.
Nevím jak váš přístroj, ale Evolve Scorpio umožňuje během nastavování záznamu zadat režim "Nahrávání" - pak bez zapojené flashky vyskočí podobná hláška, nebo režim "Zobrazit", kdy ho nějaká flashka vůbec nezajímá a STB se pouze na nastavený čas zapne. Úlohu nahrávání pak může převzít Vaše video.
V režimu nahrávání však posílá do obrazu na výstupu SCARTu nebo HDMI informaci o nahrávání. (Záznam na USB je samozřejmě bez této informace) Pokud by se tak choval i v režimu "Zobrazení", byl by pro nahrávání na video asi nepoužitelný.
Vzhledem ke stejné značce se dá čekat, že Váš přístroj se bude chovat obdobně. Vyzkoušejte.

4
Nevím jak Ještěd, Krásné či Praděd, Ale Karlovy Vary - Tři Kříže jedou. Signál jak víno, pohoda.  :)

5
Set-top-boxy / Re: Evolve DT 3010 HD Scorpio & Di-Way 100 HD
« kdy: 25. 06. 2011, 09:29:51 »
S nejnovějším firmware je Evolve Scorpio opravdu povedený přístroj. Snad jediné, co bych mu vytknul je neschopnost přehrát DTS audiostopu používanou hlavně v HD filmech. Jinak běžná avi a mkv zvládne bez problému, poměr stran už podává korektně, záznam TV vysílání rovněž bez problému. Co chtít víc ... Škoda toho DTS, pak by neměl chybu.

Stran: [1]