reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Ma Te S

Stran: [1] 2 3 ... 13
1
ano mám TV LG dost podobnou jako první tazatel...

2
Asi vás nepotěším, závada na vysílání není.
Spíš se dá předpokládat, že váš počítačový HW je pomalý. Vyhovuje náročnosti příjmu HD programů ?

Pak je zajímavé, že mi už týden dělá to samé Nova HD ze Znojemského muxu4. Přijímač je INTEGROVANÝ V LCD TV. Doteď to šlo bezchybně, ale nepomohlo ani přeladění a tak je nyní Nova HD hozená až kdesi na posledních pozicích, protože je 'nepozeratelna'.  :-\
edit:jen dodám, že ČT HD jede naprosto bez problému

3
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Šlágr TV v DVB-T
« kdy: 24. 11. 2012, 10:56:21 »
Ale proskenoval jsem jenom Mux4, to je divné

4
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Šlágr TV v DVB-T
« kdy: 23. 11. 2012, 23:18:28 »
Zajímavé: na TV s integrovaným tunerem bezproblémů Šlágr jde, ale na těch klasických evolve a spol. STB to tento program nenajde, i když ostatní programy v tom multiplexu fungují...  :o (Kanál 46, Znojmo)

5
Teď (od 16 hodin) jsou velice silné italské stanice na 94,3-97,8 MHz, někdy i ve stereu ale s úniky. Velice mě to překvapilo, při takovémto počasí  ;)

6
Tady se ale vůbec nebavíme o poměru stran, o tom tady nepadlo ani slovo. Mluvím o takovém vlnění, které se objevuje u vertikálních objektů v obraze. Jen si nalaďtě STV a hned to uvidíte  ;)

7
Pak je ale zajímavé, že v České televizi se s tím nesetkáte (naštěstí), ale když přepnu na slovenské TV, je to na STV1 i 2... Zrovna dopoledne byl na STV2 nějaký dokument, a tam bylo snad pět různých vlnících se pruhů.

8
Teď jsem se konečně zařídil na příjem DVB-T ze slovenska a chytám to jejich HD. Nevěřil jsem vlastním očím, když jsem zjistil, že dávají zprávy v 4:3 a s vertikálními pruhy (typické pro analogové zpracování obrazu!). Jedině možná ty znělky jsou v HD
4:3 s vertikálními pruhy (pillar box) není nic typického pro analogové zpracování obrazu, je to jen korektní zachování formátu. Zpravodajství na Slovensku ještě prostě jede po staru, ale to nutně neznamená analogově. Je to jen standardní SD formát.

Možná máte pravdu, ale já jsem ty pruhy viděl jen tehdy, když jsem koukal na analogově zpracovaný obraz (nejen v TV)

9
Teď jsem se konečně zařídil na příjem DVB-T ze slovenska a chytám to jejich HD. Nevěřil jsem vlastním očím, když jsem zjistil, že dávají zprávy v 4:3 a s vertikálními pruhy (typické pro analogové zpracování obrazu!). Jedině možná ty znělky jsou v HD

10
Za chvíli beží na Jedničce film Císařův pekař (můj oblíbený) a v EPG je v popisu pořadu uvedeno:...poprvé ve zrestaurované verzi a ve vysokém rozlišení tak se těším  :)

11
O serveru DigiZone.cz / Re:Alternatívny prehliadač
« kdy: 12. 12. 2011, 19:32:16 »
hele tohle je síla  :o

12
Digitální rozhlas / Re: Digitální rozhlas - zkušenosti
« kdy: 16. 11. 2011, 21:34:58 »
Citace
Aktuálně nejede Radio Vaticana+

Pust si to na 5885 KHz, ale nevysílají tam celý den. Zato ale asi hodinu v češtině  ;D ;D

13
to znamená že ale vysílač vysílá, jen je asi problém někde na trase ze studia nebo kde to berou...

14
Těch antén je kvanta ale iniciativa těch lidí co je mají je nulová, takže je nevyužijí/nenasměrují. Z poloviny jsou už teď odpojené a čumí z nich koax...

15
Televizory / Re: je tento monitor i TV
« kdy: 05. 10. 2011, 20:21:56 »
Pouze když ho zapojíte přes analogové vstupy - samotný monitor nemá televizní tuner ani HDMI vstup/SCART takže tento very-low-end monitor je nejhorší možná varianta a naprosto nevhodný k použití jako TV. (DVD/BD/STB nemívají VGA výstupy na televizi, jsou jen v počítačích)

Stran: [1] 2 3 ... 13

reklama