Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jan Novak

Stran: [1]
1
Kabelové digitální vysílání (DVB-C) / Re: HD PVR UPC
« kdy: 26. 01. 2011, 07:24:13 »
Ano, Dane, máš asi pravdu jenže nechci do toho moc vrážet a když čtu recenze třeba o TF2050, 20100, a jiné v té relaci tak všude je něco mínus co nejde spravit upgradem fw. A pak dohady ve foru Skyl. - Cslink taky klidu nedodá...tak proto úvaha o kabelu.

2
Kabelové digitální vysílání (DVB-C) / Re: HD PVR UPC
« kdy: 25. 01. 2011, 21:37:08 »
V podstatě asi o nic nejde, můžu si tu nabídku Standart přifařit k internetu za 300 měsíčně , a kdykoli vypovědět kdyby to stálo za prd. Jen si myslím že dalších  150 za pronájem recieveru byť s nahráváním je dost.
Skočil bych i do HD satelitu, ale v tom je taková nabídka od různých výrobců že je těžko vybírat a navíc jestli CW, nebo Irdeto Skylink nebo CSlink...atd,

3
Kabelové digitální vysílání (DVB-C) / HD PVR UPC
« kdy: 24. 01. 2011, 10:04:00 »
Chci se zeptat jak vypda obraz na Fullhdtv 107 cm  přes tento UPC HD PVR, nyní přijímám DVB-T a tuner v televizi nějak dopočítává velikost obrazu a je přes celou obrazovku, dělá tohle i HD PVR?

4
Ještě pro Kubu- amatérské ladění satelitu byla posledních 18 let pravidelná večerní  zábava pokud jme chtěli koukat na tv a docela to šlo. Každý den jsi totiž jinde. Většinou už dnes majitel lodi investuje do automatu za 5000 eček a dá se koukat i za jízdy.
Když to ale bude napevno na baráku tak taky určitě chci někoho sehnat  po Praze  8,9 kdo je na to přádně vybavenej.škoda, Omko jsem měl o dvě ulice dál, ale už se odstěhovali..

5
Tak se to pomalu vybarvuje,na tu parabolu jsem kouknul a vypada dobře,pravda  ty twiny by asi byly lepší.

Tak už jen spolehlivý HD  reciever s usb aby podporoval  i v budoucnu dostupné karty s USB pro záznam. Spolehlivý myslím to že když bude naladěný tak pojede bez komplikací, jezdím na lodi tak jsem dlouho pryč a těžko vysvětlovat po tel manželce co má dělat s problémov¨ým recievrem.

  Jinak jsem chtěl komplet proto že mám sice dvě 80 oválný paraboly a nějaké cajky , něco ještě od analogu a od digitv atd., nicméně myslím  že je čas to odvízt na chalupu a jít do nového nejlépe doporučeného. Stavil jsem se v pár krámech a zjistil jsem že co krám to "odborník".
Tak vám Wolfe dík za konkrétní rady ...

6
Jasně, díky za odpovědi, ale v této oblasti jsem jen laik a to zařízení potřebuji komplet a to podle vás s CSlinkem, prodává se ten GoldMedia také v kompletu?

7
Zdravím všechny,

jsem uživatel Digitv, v poslední době jen platičem a méně uživatelem. Po zakoupení FullhdTv samozřejmě řeším problém z čeho přijímat.
A)Máme v domě kabelovku od UPC, nevím jak je na tom s kvalitou signálu HD a je tam potřeba pronajmout jejich Pvrko ....
B) Uvažuji o setu od Tmobile - topfield 2050 nebo GoSAT GS-7050 HDi
včetně jejich nabídky /asi Skylink multi/

Může mi prosím někdo pomoci s výběrem a hlavně jestli někdo nemá zkušenost tím TP2050 protože na každém fóru kde jsem ho našel byl jako problémový.
Jinak nejsme nároční - klasická nabídka českých programů, mladej nějaké Discovery Viasat atd, mně by se líbily volné německé programy.

Dík za rady.Stran: [1]