Fórum Digizone.cz

Hlavní témata => Analogový rozhlas => Téma založeno: Jaroslav Honzík 07. 11. 2017, 15:50:20

Název: Radio hey zlín, třebíč, vel. mez.
Přispěvatel: Jaroslav Honzík 07. 11. 2017, 15:50:20
Tak nám běží radio hey ve zlíně na 105,8, původně frekvence radia haná, nakonec má jen poloviční výkon a získalo ji radio hey, kuriozita je že je to frekvence ktera je mohutně rušena ze zahraničí 100kW vysílačem, signál pravdepodobně pokryje jen samotný zlín, možna blízké okoli směrem na sever. Alespon pozitivní zpráva pro "nakrknutý" moraváky že se pro ně nic nedělá a všechno mají jen "pražáci" tak nyní tam mate "alternativní" rockové rádio ku beatu a rock maxu.
Třebíč na stejné frekvenci jako mají Brňáci tak 97,6 by již měl aktivně běžet i třebíč, teoreticky by měla frekvence zasahnout až na dálnici. Brzy se dočkáte též frekvence ve velkém meziříčí na 97,8 která ač má jen 50w tak ale měla by pokrývat značnou část dálnice, návaznost pokrytí mezi prahou a brnem by měla být omnoho lepší. Další novinkou je že radio hey zlepšilo zvukovou kvalitu na internetové distribuci, již to nezní skoro jako když wc splachuje, ale zvuk je parádní, na dálnici sem chytal jihlavu a zvuk pohoda. Měla by se tak automaticky zvednout kvalita zvuku na všech moravských  vysílačích ale také tam kde to běží přes internet. Chtelo by to aby ješte dostali třeba plzen či olomouc ;)
Název: Re:Radio hey zlín, třebíč, vel. mez.
Přispěvatel: Jaroslav Honzík 16. 05. 2018, 17:25:08
tak už běží všechny, alespon podle toho co zveřejnilo radio hey ve své diskuzi, vel mez konečne on air, třebíč po bouřce konečne narychlo opraven. Již by měli vysílat všecky vysílače.
Název: Re:Radio hey zlín, třebíč, vel. mez.
Přispěvatel: AndrejH 17. 05. 2018, 22:10:59
poradek musi byt...a neni; kdo jiný jak ČTU by měl mít aktual info na svých stránkách.

tak tam hledím a:

Hey Radio - Třebíč Komin - 100W
Radio Hey - Zlin 6 - 50W

o Val. Mez. nic

a je to tedy Hey Radio nebo Radio Hey, čert to vem; web stránku ČTU jakbysmet; zřejmě ta web stránka je jenom potrat jejich interních dokumentů.

Mimochodem, už je to nějaký pátek co Rádio Beat získalo licenci v Novém Jičíně a je tam tuším hluch.
Název: Re:Radio hey zlín, třebíč, vel. mez.
Přispěvatel: Jaroslav Honzík 18. 05. 2018, 04:41:36
http://heyradio.cz/showpage.php?name=diskuse

Jinak ten vysílač dostali společně se zlínem, stejně tak jako byla jihlava a třebíč. :) Jinak ten beat tak mají od rrtv kotel frekvencí, stejně jako kiss. Ale třeba černá hora ma ješte dýl přidělen náchod, ale pořad nic.
Název: Re:Radio hey zlín, třebíč, vel. mez.
Přispěvatel: AndrejH 18. 05. 2018, 22:52:38
sice jsem domotal Vel Mez za Val Mez, ale v info ČTU nema rozdíl; je to stejně fuk, bitva o FM kmitočty a DAB je má fúru - taky že je využívám, Wien, Bratislava-Kamzík i Český rozhlas, paráda. Scheisetlerové a PítschtDžejové a jim podobní mají zadání: úkol zněl jasně...