Fórum Digizone.cz

Hlavní témata => Set-top-boxy => Téma založeno: Martin Mellan 13. 07. 2010, 09:21:57

Název: Set-Top box s nahráváním
Přispěvatel: Martin Mellan 13. 07. 2010, 09:21:57
Kdo předá nějakou osobní zkušenost. Já zatím pouze vím, že k některým Set-Top boxům je možno připojit externí disk a viděl jsem někde i Set-Top box s možností přidání HDD (snad dovnitř?).
Zajímalo by mne především:
- Jak vypadají ovládací SW pro záznam potažmo přehrání. Je to použitelné?
- Je externí disk přenosný? Mám na mysli, zda je možno z něj na počítači číst. A s tím související otázka - v jakém formátu záznam bývá? V nějakém obchodě mi tvrdili, že při připojení externího disku k Set-Top disku je tento automaticky zformátován a totéž při jeho připojení k PC.

Díky za zkušenosti.
Název: Re: Set-Top box s nahráváním
Přispěvatel: Jakub Ambroz 13. 07. 2010, 09:44:32
ano je to tak... můžete jej připojit i k počítači a normálně přehrát přes WMP i xterní HDD se dá připojit jen se podívejte na kompatibilitu se STB.... a SW? na mém STB vcelku dobrý podle toho jaký přístroj chcete.... ;)
Název: Re: Set-Top box s nahráváním
Přispěvatel: Pamětník 13. 07. 2010, 11:00:03
Těch osobních zkušeností s PVR budou tisíce, možná i nepočítaně. Typů STB s nějakou možností záznamu, na interní či externí paměť více typů, formátů a "koncovek " souborů, cest a SW k přenosu do PC, SW pro jejich následné zpracování, budou přinejmenším variantně zase desítky.

Proto bude záležet spíše na ochotě čtenářů tohoto fóra se s Vámi podělit se svými zkušenostmi, ale může jich být mnoho a i diametrálně odlišné. Chtělo by to nejprve se věnovat chvíli samostudiu a hledat na webech s touto tématikou, než očekávat nějakou univerzální a vyčerpávající odpověď na Vaše otázky. Jak se zdá, zatím jste touto problematikou "nepolíbený". :)