Fórum Digizone.cz

Hlavní témata => Televizory => Téma založeno: Zdenda F. 27. 02. 2017, 13:54:17

Název: Sony Android
Přispěvatel: Zdenda F. 27. 02. 2017, 13:54:17
Tak nám Sony konečně dotáhl operační systém Android k plnohodnotnému fungování.
Bylo by to skvělé, nebýt toho, že jim to trvalo rok a půl...
Název: Re:Sony Android
Přispěvatel: koko 0925 27. 02. 2017, 14:15:30
Tak až to trochu prozkoumáš, tak prosím napiš co se hlavně změnilo, (ale piš do speciálního vlákna, který tady na Android TV nedávno vzniklo). Předpokládám, že se jedná o 6.0. My od Philipsu na to zatím čekáme.
Název: Re:Sony Android
Přispěvatel: Zdenda F. 27. 02. 2017, 15:00:29
Sony to nazývá Android Marshmallow.
Nyní systém netuhne, programová tabulka se zobrazí okamžitě (se zvukem i obrazem) a při odchodu z ní se vrací okamžitě na program. Nezůstává (občas) zobrazen "červený bod", ani info linka od programu.
Zůstal neduh při nahrávání FTA z DVBT, obsadí se CA modul a nelze sledovat něco jiného přes satelit. Prý je to nekompatibilita našich CAM se Sony a jim nestojí za to (malý počet TV v Česku) to řešit. Pokud někdo máte CAM, který tento problém nemá, napište (já mám Smit CI a Smit CI+).
Píšu odpověď sem, neboť vláken Android TV je hodně, jedno z nich jsem psal před rokem, zděšen z nedokonalostí Androidu.
Název: Re:Sony Android
Přispěvatel: Dušan L. 27. 02. 2017, 22:38:51
Potvrzuji - nejviditelnejsi zlepseni je u toho Guide/EPG, jak popisuje Zdenda F.
Dale vyrazne zlepseni je v rychlosti Editace seznamu programu (DVB-T) - ovladani bylo to TRAGICKY pomale, nyni s Marshmallow to uz reaguje vicemene normalne.

Jako negativni hodnotim presun ukazatele hlasitosti dolu doleva - je to mene videt nez drive, obzvlaste na zpravodajskych stanicich, ktere maji ruzne informacni listy dole, v jejichz grafice se ten ukazatel ztraci ;-(

A co mne hodne stve a naprosto to nechapu, proc Sony Android nema v Program info, tj. pri prepnuti stanice, graficke vyjadreni ("teplomer") ubehnuvsiho poradu. Pouze suche ciselne od-do ;-((( Takova zakladni vec ... clovek to musi pozorne precist a porovnat s aktualnim casem. Snad se nespletu kdyz uvedu, ze jsem to graficke vyjadreni poradu v nejakem youtube review na Philips-Android TV zahledl ...