Fórum Digizone.cz

Ostatní => O serveru DigiZone.cz => Téma založeno: Jaroslav Novák 07. 12. 2016, 20:39:41

Název: Kdepak je staré digizone?
Přispěvatel: Jaroslav Novák 07. 12. 2016, 20:39:41
Hezký předvánoční čas všem.

Nikdy a nikde jsem poslední dobou nebyl negativní, ale dnes mi to prosím odpusťte. 

Úpadek a rychlost aktuálností z oblasti televizního vysílání pozuruji už delší dobu, dnes si to nemohu odpustit a položit si otázku. Kde je dnešní hlavní událost, ba dokonce možná i událost tohoto měsíce?  Nikde, není tady.

Tak aspoň symbolicky odkazem, ať je to i na tomto webu. :-)
http://www.skylink.cz/novinky/39cs-skylink-jako-prvni-spousti-satelitni-televizi-s-casovym-posunem-a-take-rozsiruje-programovou-nabidku-v-hd

Co dodat?  Škoda, vždy jsem se několikrát za den koukl jako na první tématický web na digizone, dnes se pořadí prohodilo a digizone je až na 3 pořadí. Jaké weby jsou dnes před digizone asi většina bude vědět, ani to nemusím psát i když jeden je přece jen spojený s digizone a to bývalý redaktor tohoto webu.

Hezký svátky všem. :-)
Název: Re:Kdepak je staré digizone?
Přispěvatel: Leoš E. 07. 12. 2016, 20:50:34
Musím souhlasit, už delší dobu pozoruji, že ta aktuálnost zde už není co bývala.
Název: Re:Kdepak je staré digizone?
Přispěvatel: Jan Brychta 07. 12. 2016, 21:02:41
Článek shrnující dnešní TK Skylinku vyjde s úderem půlnoci.
Název: Re:Kdepak je staré digizone?
Přispěvatel: Jaroslav Novák 07. 12. 2016, 22:44:30
Článek shrnující dnešní TK Skylinku vyjde s úderem půlnoci.

Děkuji za reakce. 

Názory se určitě různí, ale shrnutí tiskové konference a aktualita je rozdíl.   Dovolím si tvrdit, že dříve by byla aktualita v krásném čase, když jsou lidi na internetu. Pak by byl určitě rozsáhlejší článek o nové strategii šíření přetočených programů atp..
Název: Re:Kdepak je staré digizone?
Přispěvatel: Stefan Bukovan 09. 12. 2016, 13:58:18
...Takže tento segment opouštějí a zaměřují se zcela na rodinu....

A na čo sa majú zameriavať? Kto je hybnou silou ekonomiky? Mladí študenti, alebo rodiny, kde sú obaja dospelí v produktóvnom veku a deti dorastajúce do puberty? Mládež má dnes iné priority ako sledovanie nejakej televízie a súčasne väčšina mládeže nie je štandartný konzument  produktov televíznej reklamy.
Název: Re:Kdepak je staré digizone?
Přispěvatel: Rogue 11 09. 12. 2016, 17:13:11
Třeba taková Nova by možná i chtěla, viz pokus se seriálem Blindspot, kdy koupila 2 série - 33 dílů. Ale po 3. dílu byl seriál stopnut z důvodu nízké sledovanosti.
Pro konzumenty ORZ a Ulice to bylo příliš neuchopitelné téma. A nebyly tam známé ksichty a komunální humor ve stylu Trošky. Ono se totiž stačí podívat jaký druh "pořadů" na Nově nejvíc táhne. Orientací na specifickou skupinu lidí si zadělali na velký problém. Jasně, i programy pro takové lidi jsou potřeba, ale takový program u nás bude pro komerční televizi z hlediska zadavatele reklamy pro televizi spíš jako hobby a služba divákům. Protože výtěžnost a návratnost reklamy pro zadavatele není nic moc, když tato specifická skupina živí tak maximálně super/hyper z reklam na velmi výhodné slevy. A komerční tv je živa z čeho?     
   
Název: Re:Kdepak je staré digizone?
Přispěvatel: P V 09. 12. 2016, 23:06:39
chybí tady že včera přestala vysílat TV Regina....