Fórum Digizone.cz

Hlavní témata => Rozhlasové stanice a jejich program => Téma založeno: Mirek 21. 09. 2016, 17:32:34

Název: Liberec vlastni krajske studio CRo
Přispěvatel: Mirek 21. 09. 2016, 17:32:34
Podle webu ct24.cz bude od 1. listopadu spuštěno plnohodnotné krajské studio ČRo v Liberci. Nasledovat mají ještě studia v KV a Zlíně.
Název: Re:Liberec vlastni krajske studio CRo
Přispěvatel: Jaroslav Honzík 21. 09. 2016, 20:25:08
takže to bude čro liberec? jako je třeba čro HK?
Název: Re:Liberec vlastni krajske studio CRo
Přispěvatel: Josef Zavřel 21. 09. 2016, 21:32:20
Dobrý večer všem.
Jaroslave,přesně tak.Já jsem třeba denním posluchačem Čro Brno a vybavené studio ve Zlíně je dosud jeho filiálka s tím,že se na Brně vysílají živě některé jejich pravidelné, moderované pořady ze Zlína.Zlínský kraj si to svojí lidnatostí a rozlohou zaslouží.Má také svoji síť vysílačů,které se jen přepnou z Čro Brno na Zlín.Tak to mají i KV a Liberec.Informaci od Mirka však slyším poprve,ale je to logické. Zdraví J.Z.
Název: Re:Liberec vlastni krajske studio CRo
Přispěvatel: Tomáš Hon 22. 09. 2016, 16:46:08
To by byla dobrá zpráva, ale nikde jsem tuto informaci nenašel.
Název: Re:Liberec vlastni krajske studio CRo
Přispěvatel: Jaroslav Honzík 22. 09. 2016, 18:00:31
to by musel někdo zjistit u RRTV jak to je, pokud by se měnily názvy nebo tak něco, no a mohli by si jako čro nechat přeřadit  kmitočet na ještěd a vypnout těch několik mini kmitočtů kolem, pokrytí "čro - liberec" R-Liberec či jak to bude, by z ještědu pokrylo celé liberecko a okolí, asi jako contact, kterej se mi naladil i německu a polsku :D no uvidíme jestli někdo něco zjistí, nebo s čím příjde samotný čro. Ale když se to takhle má měnit, tak proč bycho měli mít v půlce"liberecka" např čro - ústí" ?
Název: Re:Liberec vlastni krajske studio CRo
Přispěvatel: Jaroslav Honzík 21. 01. 2018, 09:15:41
http://www.smidlib.cz/liberecky-eter/co-se-deje-v-eteru-libereckeho-kraje.html

Po roce se mění trochu program čro, bude více samostatný, tady je videt pozitivní vyvoj a konečně eliminace dechovky, postupně to nebude radio důchodce ;) a bude se to dat poslouchat, hodně tech programů se dá, hlavne to cestování po kraji. Stanice se venuje náležitě i českolipsku, což se mi velice líbí, neni to jen liberec a jablonec ;) ale dost často se tam sklonuje neco od nas z českolipska ;) jedine co je škoda že zatim neběží vysilač v jabloném, ale snad brzy poběží ;) tak uvidíme kdy to spustí. Stanice se začina pomalu omlazovat, což je take pozitivum, ale program jako čro regina dab neočekavam hopem. Možna za par let :D