Fórum Digizone.cz

Hlavní témata => Rozhlasové stanice a jejich program => Téma založeno: Petr Marecek 03. 07. 2016, 11:15:13

Název: hey se vrací
Přispěvatel: Petr Marecek 03. 07. 2016, 11:15:13
Radio Hey se vrací.
Radio Sázava se přejmenovala na Hey rádio a nabízí rockovou hudbu jako dřív Hey,i když tam hrají i Prince a nově jde i v Opavě.
Název: Re:hey se vrací
Přispěvatel: Petr Marecek 03. 07. 2016, 17:05:54
A kopírují i hudební výběr.
Hrají rock a pop.
Mezi rockovými písničkami hrají i Prince anebo Whitney Houston.
Název: Re:hey se vrací
Přispěvatel: Jaroslav Honzík 11. 09. 2016, 20:30:07
Tak na liberecku to chytame v autě, zato u mě na českolipsku nic, podle informací plánují vysílač v české lípě, no jsem zvědav zda tu licensi dostanou, jinak mužu říct že toho rocku je tam málo, spíš jsou to hodně popíci, to gama už je lepší, ale nejlepší je beat, z těch 3 co v liberci hrajou tak beat potom gama a potom hey.
Název: Re:hey se vrací
Přispěvatel: Jaroslav Honzík 21. 01. 2018, 09:28:42
Tak po vic jak roce se situace zlepšila, pokrytí je lepší, spuštěno bylo hned několik vysílačů, programově se stanice tež zlepšila, je tam vic rocku, výběr je vice rockovější. Stanice si uchovava svuj model s minimem reklam, tedy neřvou tam reklamy zatimco by pustili 3 pisničky za hodinu :D jak je to v čechach běžné, co se mi libi je že i u tech "provařenejch" kapel vědí že vydala vic jak to jedno album a jeden song, neboji se zahrat jinej z jineho alba,většina radií zahraje automaticky ten co znaji všichni zpaměti. Zatim je to asi nejlepší stanice na libereckem kraji, hlavne pro ty co jim půlhodinové reklamy lezou krkem ;) zato gama po změně na rockradio vyrazně klesla. Hey nezapomíná ani na moravu. Čímdal lepší, jen v plzni by to chtelo vysílač :)
Název: Re:hey se vrací
Přispěvatel: Jaroslav Honzík 04. 03. 2018, 18:21:55
Radio hey prochazí znatelnou změnou, songy ktere měli mizernou kvalitu zmizeli a byli nahrazeny pořadnou kvalitou, jejich playlist čítá přes 5000 nejrůznejších písní, zmizely country a podobně znamé z radia sázava, radio se tedy formátuje na rock a jeho odnože (pop rock, indie rock...)... Kvalita zvuku stoupla, nové songy přidávají, hlavně se objevují i nové a regionální kapely. Věděli jste že toto nové radio hey má s původním radiem hey společný jeden pořad ale i moderatora? Pamatujete pořad "Rock Music" s moderátorem Kůsovkou? Tak i na novém radiu hey pokračuje, sice se to už jmenuje "fajn rock music" ale pořad je to to stejné, chtel bych videt tu reakci když k nim po letech přišli z radia hey :) Každopadne, nic jineho ke mě ani nesmí, pro mě poslední radio v česku poslouchatelné. Jinak je to děs, hrůza a reklama :D
Název: Re:hey se vrací
Přispěvatel: AndrejH 08. 03. 2018, 21:43:30
Z mého pohledu je stav beztíže fantastická věc. Člověku dává pocit naprosté svobody.
Vladimír Remek


Jenom taková parafráze vzhledem k hledání fantastického rádia; Hey dnes kolem 21:00 dalo Beatles a hned poté Boba Dylana, bingo; pak jsem musel přeladit; tak je to i s rádiem Beat nebo Color ap. Když naskočí reklama, tak nepřelaďuji, ale prásknu po tlačítku aby přeladilo. Pro rádia jsem vlastně free-rider, vyzobávám jenom třešničky a jejich naději, že se počítám do statistiky poslechovosti, nenaplním. Jsem hajzl.