Fórum Digizone.cz

Hlavní témata => Antény pro příjem televizního a rozhlasového vysílání => Téma založeno: Tomas Horacek 18. 05. 2010, 00:21:55

Název: Jaké antény v Praze - Troji
Přispěvatel: Tomas Horacek 18. 05. 2010, 00:21:55
Dobrý den.Potřeboval bych poradit,jaké použít antény na příjem digitálního TV vysílání a FM rádia v Praze Troji.Případně i značku koaxiálního kabele do rozvodu po rodinném domě.Zásuvku použiji Unica TV-R/SAT.
Název: Re: Jaké antény v Praze - Troji
Přispěvatel: Pamětník 18. 05. 2010, 07:50:20
... jaké použít antény na příjem digitálního TV vysílání a FM rádia v Praze Troji.Případně i značku koaxiálního kabele do rozvodu po rodinném domě.Zásuvku použiji Unica TV-R/SAT.
To je jednoduché = ty správné. A na koaxu moc nešetřete. Takhle nějak odpověď stačí?

Ale jen se štěstím se Vám povede rozvod po domě udělat dobře bez měření a nastavení úrovně signálů všech zamýšlených přijímaných stanic. Na zásuvce není nejdůležitější její vzhled, ale průchozí a odbočovací útlum. To ale asi dobře víte.  :P
Název: Re: Jaké antény v Praze - Troji
Přispěvatel: david.kriz 18. 05. 2010, 08:37:32
Zásuvka je důležitý prvek rozvodu, ale dá se říct že až ten poslední, nedá se na ní vymyslet nic kromě výběru vhodného typu (technicky z hlediska signálových parametrů, ne designově, víčko ať si každý řeší jaké chce).
Tak tu nejméně důležitou část rozvodu byste měl :-) Zbytek nikdo na dálku neporadí, protože antény a rozvody se dělají na základě měření, Po internetu to nejde, bohužel, Jestli o tom vůbec nic nevíte tak zavolejte firmu. Takto nataháte kdoví jaký kabel a o anténách se ani nebavím.