Fórum Digizone.cz

Hlavní témata => Set-top-boxy => Téma založeno: HanikaS 11. 01. 2012, 12:01:47

Název: STB s HDD - náhrada za Go SAT 9010 PVR
Přispěvatel: HanikaS 11. 01. 2012, 12:01:47
Dobrý den, můžete mi  prosím někdo poradit s výběrem STB s HDD.
Máme STB GO sat 9010 PVR s HDD 250GB.... STB budeme ho v záruce vracet (prý pokud se rozbije do 6 měsíců od koupě lze požadovat nový výrobek nebo peníze, nový už nemají takže zbývají jen peníze). Pravděpodobně se rozbil zdroj . Častá závada těchto STB.
V STB máme svůj HDD.
Co navrhujete koupit místo tohoto STB. Tedy STB do kterého bude pasovat náš HDD, nejlépe aby přehrál to co už na něm je nahrané a nebylo potřeba ho pro nový STB zformátovat.
Kdysi jsme měli půjčený nějaký Sencor tuším SDB-3007T a ten sice načetl programy na našem HDD (které nahrál GO sat) ale neuměl je seřadit podle datumu vzestupně řadil si sám jen sestupně..
A nebylo možné jeden pořad nahrávat a ten samý nahrávaný si zároveň z HDD pustit - muselo se počkat až to donahraje a teprve pak na něj koukat.... což právě hodně vyúžíváme - naprogramujeme film a začneme se na něj dívat z HDD např o 20 minut později a přetáčíme reklamy... máme film vcelku, zabere to míň času a končíme se sledováním stejně jako pořad v TV (není to timeshift - pořad se nahraje na HDD a buď lze sledovat takto se zpožděním nebo jindy),
 
Pokud mi někdo poradí moc děkuji Hanka