Fórum Digizone.cz

Hlavní témata => Satelitní digitální vysílání (DVB-S) => Téma založeno: petr filip 18. 07. 2011, 17:14:18

Název: Registrace Cyfrowy Polsat
Přispěvatel: petr filip 18. 07. 2011, 17:14:18
Zdar nenašla by se tu dobrá duše co by dokázala zaregistrovat Cyfrowy Polsat koupil jsem v čechách ale pohořel jsem že neznám PYSEL ani nikoho v polsku neznám tak kdyby někdo věděl budu moc vděčný.
Zatim dik moc.
Název: Re: Registrace Cyfrowy Polsat
Přispěvatel: Lukáš Polák 18. 07. 2011, 17:45:15
Pokud se nemýlím, měl by to být PESEL, viz: http://pl.wikipedia.org/wiki/PESEL (http://pl.wikipedia.org/wiki/PESEL), ale hlavně, že si rozumíme. ;) Co se týká tohoto údaje, na webu jsem našel jakýsi prográmek, kterým se dá vygenerovat, ale osobně me tato platforma nepřijde příliš atraktivní.

Já jsem si objednal před pár dny italskou Sky s deseti filmovými HD kanály, balíkem seriálových kanálů v HD označovaný jako Zábava, kde je například FOX HD, FOX Life HD a FOX Crime HD a dále balíček Bambini s dětskými stanicemi. Vše do konce roku jen za dva tisíce korun, takže měsíčně nějakých 400 Kč za 70 programů s excelentní nabídkou. Neberte to za ty peníze!!! Kromě italštiny tam bude samozřejmě originální jazyková stopa, tedy ve velké většině angličtina. 8)
Název: Re: Registrace Cyfrowy Polsat
Přispěvatel: petr filip 18. 07. 2011, 19:34:40
Tu předplacenku Sky IT mám samosebou v plánu taky ale momentálně mi tu leží modul karta Polsat ještě neaktivovaná tak bych potřeboval zaregistrovat.
Snad se najde dobrá duše jinak skusím pohledat ten generátor  ;)
Ale kdyby někdo známého tak snad by to zase neměl být až takový problém.
zatim ď
 ;)
Tak ten generátor jsem našel ale stejně mě to nechce poustit přes registraci na iCOK :-\